Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP České Budějovice 1.4.2012

Dnes hodně brzo zazvonil paničce budík a jak bylo vidět, tak se jí vůbec nechtělo. Ne jen, že to bylo brzo, ale čekala nás cesta do Českých Budějovic....s nechutí jsme nasedly do auta a na Vysočině i před poletující sníh jsme vpořádku dorazily na místo konání výstavy.

Potkaly jsme zde spostu našich placatých kamarádů, které známe již z boxéřích srazů či jiných psíčkovských akcí a s dalšíma se zde seznámily.

Pro nás se zadařil první "velký" úspěch. V mé kategorii jsem ne jen vyhrála a získala pěkný posudek od pana rozhodčího Antonína Karbana, ale získala jsem krásný titul CAJC a tím jsem započala Junioršampionát České republiky. Díky tomu jsem postopila do soutěže o BOJe, který zaslouženě vyhrál můj kamarád žíhaný pejek se kterým jsme si poté užili ještě společně s další placatěnkou úžasnou lítačku a tak trošku i malou koupačku (teda spíš brouzdáníčko).

Děkujeme všem kdo nám drželi pěsti....konečně se nám zadařilo a doufám, že se nám šampionát podaří dotáhnout do zdárného konce.

 

Posudek:

Téměř kvadratická, červeno zlatá, výborně se prezentovaná fena, tenčí hlava se středně výraznými vráskami, čenich široký plný, řezáky v řadě široko usazené, malý předkus, maska tmavá, oko hnědé, středně silný téměř suchý krk, výrazný kohoutek, hluboký hrudník, zatím měkčí téměř rovný hřbet, korektní úhlení hrudních končetin, taktéž zadních.

 

Fotečky od tetičky Lucky Kout, za které jí mooooc děkujeme, z lítačky ze Stromovky kam jsme zajeli hned po výstavě najdete na odkázku zde.