Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ranč Orel 31.5.2008

Dneska jsem byla s paničkou, tetou Luckou a strejdem Zdeňkem na Ranči Orel v České Vsi u Jeseníku.

Dopoledne jsem si zaběhala 2 tréninky a to poprvé s náhubkem. Každý jsem absolvovala s jiným, aby panička viděla, jak mi to jde s obouma. I s koženým i s kovovým. A vůbec mi nevadilo, že mám něco na čumáčku.

Odpoledne jsem běžela se Zdeňkem terénní závod pro napapané páníčky a málo utahané psíčky. Teta Barča nám sdělila, že trať má něco přes 6 km a stejda chtěl paničku zabít, protože ta mu řekla, že bude mít max 5 km. Obrazek Ale nakonec to nebylo tak hrozný. Určitě to bylo míň, protože jsme to měli za chvilku za sebou. Já teda bez paničky ani ránu a ona s náma běžet nechtěla. Tak na mě zahrála takový divadlo. Před naším startem se rozběhla po trati a hned za horizontem odbočila a schovala se za stromem. Já s dojmem toho, že ji musím doběhnout, jsem po odstartování vyběhla plným tempem za ní. Je pravda, že po chvilce mi to bylo divné, kde je. Protože tak rychle ona neběží a nikde jsem ji neviděla. Tak jsem to chtěla otočit, jenže strejda mi to nedovolil. Tak jsem se mu alespoň vyvlíkla z obojku a zdržovala jsem ho tím, že mi ho musel nasazovat. A i tak jsme si doběhli pro krásné (teď se podržte) 2.místo. A v cíli mě už čekala panička s ostaníma a moc nám fandili.

Po vyhlášen výsledků jsme ještě popřáli Pepeemu k jeho zítřejším narozeninkám a on nám všem čtyřnožcům udělal parádní piškotovou párty. Pepíčku díky. Bylo to s tebou krásný. Fotogalerii z párty naleznete u Jíry a to zde.

Za fotečky děkujeme tetě Lucce a ostatním fotografům.

A jak to vše viděla teta Lucka se můžete dočíst zde. Napsala nám krásný článek.