Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modelky ;o)

Jelikož si je panička vědoma, že jsem neuvěřitelnej pejsek a je na mě opravdu pyšná, tak se rozhodla, že ze mě udělá fotomodelku.

Jelikož panička už dlouho sledovala úžasné fotí tetičky Lucinky, která navíc chová už mnoho let boxíky, tak se rozhodla, že ta cesta nám bude za to stát a vyrazíme za ní až do Českých Budějovic. Termín byl dohodnut na sobotu 5.června 2010.

V 7 hod ráno jsme s paničkou vyrazily směr Budějovice a v 10 hod jsme byly na určeném místě a to u bytovek, kde na nás již čekala tetička Lucinka s tetičkou Míšou (kadeřnicí). Nejdříve proběho velké seznamování a pak jsme jely do 4.patra do fotoateliéru. Teda musím Vám říct, že výtah je fakt hnusná věc a pak jsem to brala už celý den po schodech. Přece pro sebe můžu taky něco udělat, ne? Sportem ku zdraví.....

Nejpreve ženský pokecaly a pak se daly do úpravy paničky. Já byla naštěstí bez potřebných úprav, neb já jsem přece krásná od přírody. Ne, že by teda panička nebyla, ale je pravda, že jí to pak slušelo víc. ;o) No a pak to začalo.....

Musím přiznat, že na černý papír už nikdy nestoupnu. Vždy, když jsem na něm šla za paničkou, tak to začalo blýskat a lupat a já se toho strašně moc bála. I když mě panička s tetičkama pořád utěšovaly, tak já byla ve stresu a víckrát prosím nee. V poledne jsme si zašly na pizu a já se při tom vyspinkala a trošku si odpočinula od stresu v travičce. Potom zase úpravy paničky a další foceníčko. Naštěstí už ne dlouho.

Následovalo vybírání foteček a hlavně probuzení strejdy, kterej celej den prospal po náročné noci. Alespoň jsem měla na koho dělat dojem. A myslím, že se mi to povedlo. I na tetičku. Neb mě pak moooc chválila a dokonce prohlásila, že jsem poklad na čtyřech nohách. Ale to naštěstí panička již ví.

Zde vidíte pár ukázek neuvěřitelného výkonu. Co dokáže trocha makeupu a hlavně šikovné ručičky paní fotografky.....a ještě časem pár fotí přidáme, neboť se na nich pracuje.