Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská výstava Žebětín 21.7.2012

Dnes ráno jsem s Crazynkou vyrazila na naši první krajskou výstavu do nedalekého Brna, kde se konal 5. Krajská výstava psů.

Přijely jsme vpořádku, místo konání stadion Eliot v Žebětíně jsme našly bez potíží. V pěkném prostředí na louce vedle lesa jsme se "ubytovaly", pokud se tomu tak dá říct (boudička pro Crazynku a židlička pro paničku). K našemu údivu jsme zde potkaly spoustu našich kamarádů, kterým všem děkujeme za společnost. Jelikož zde nešlo až o tak moc, jak na jiných výstavách pro nás, tak musím přiznat, že to byla první výstava na které jsem nebyla nervózní. Prostě jsem to brala tak, že to nějak dopadne a ono dopadlo. Takže k věci.

Crazynka si v kruhu ve své kategorii vyběhala u pana rozhodčího Otakara Vondrouše krásné 1.místečko vítěze třídy tudíž s mým nadšením v očích V1, VT. Brala jsem to jako hotovou věc a tím to pro nás končí. Avšak.....

....děkuji moc za podporu našich tetiček,které mě přemluvily ať ještě nejezdíme domů a počkáme do závěreček. Jako ještě jsem nikdy neviděla, aby v závěrečkách vyhrál boxer, většinou nepostoupí ani do užšího výběru a ještě k tomu MY. Ale tak bylo pěkně, společnost příjemná, tak tu chvilku vydržíme a vlítneme tam jen tak z legrandy, ať si nás alespoň všichni prohlédnou, když už jsme tak pěkný holky, ne? Takže opět v klidu když vyhlašovali soutěž o nejkrásnější mladou fenu výstavy (podotýkám, že se výstavy účastnilo celkem 64 mladých fen všech různých plemen) jsme nastoupily v plné polní se předvést bez nějakých nároků na postup. Tentokráte posuzoval rozhodčí pan Miroslav Václavík se kterým ještě nemáme žádné zkušenosti. K mému údivu jej Crazynka okouzlila svým ladným pohybem a svojí krásou a když vyhlašoval do užšího výběru boxera, tak jsem s údivem a teď již s rozklepanýma nohama vyskočila z řady mezi semifinálisty. Tohle byl pro nás neuvěřitelný úspěch a srdce mi bilo jak se říká o 106. Jsme v první šestce nejkrásnějších mladých fen. Super. Další výběr do finále a.....opět náš ladný pohyb a opět postupuje boxer. Tolik radosti v mých očích....vůbec jsem v to nedoufala a chtěla jet domů a nezůčastnit a najednou si uvědomuji, že jsme na bedně. Jsme v první trojce. Nadšení v duši, když na třetím místě vyhlásili pudlici a pro nás neuvěřitelné 2.místo o nejkrásnější mladou fenu výstavy těsně za fenečkou maďarského ohaře.

Co dodat? Neuvěřitelné. Boxer v závěrečkách a na bedně. O to neuvěřitelnější je, že 1.místo II. FCI skupiny vyhrála tetička Míša s jejím úžasným boxíkem Caymanem a soutěž o psí páry vyhrála opět Míša s Caymanem a její fenečkou Ballantines. Tudíž neuvěřitelný úspěch pro boxíky na pro nás tím pádem opravdu úžasné výstavě.

Děkuji všem za podporu a společnost. Hlavně za přesvědčení, že ještě nemáme jezdit domů a vyčkat na konec. Prý co kdyby náhodou....nikdy nevíš říkaly holky. A fakt jsme nevěděla a netušila.

Fotečky co kde panička sehnala najdete na odkázku zde. Tetičky děkujeme moc za ně.